in

Lazzoni’den Yatak Olma Özelliği İle: Biblio Koltuk

Büyük sırt kırlentleri, sade formu ve modern görüntüsüyle Biblio Koltuk keyifli bir oturum için sizi bekliyor… Altı bazalı kullanımı ile sandık olarak kullanılırken, yatak olabilme özelliği ile işlevselliğine işlevsellik katar. Biblio küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz 12 ölçü alternatifi sunuyor…

biblio koltuk

Biblio, özel kumaş seçenekleriyle bireysel zevklerinizin izini sürerken, ince, düğmesiz kapitoneleri ve zarif ayaklarıyla da şıklığın simgesi oluyor.
Koltuk iskeletinin metal konstrüksiyonuyla, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımlara imkan veren Biblio’nun oturum minderinde dansite oranı yüksek Lazzoni’ye özel süngeri kullanılıyor… Ürünümüz silikon dolgulu özel sırt minderi ile ergonomik bir oturum keyfi sunarken, size yalnızca rahatlığın keyfini sürmek kalıyor.
Yatak mekanizması Lazzoni’ye özel olarak üretilirken, tam köşe ya da uzanma koltuğu olarak da kullanılabilir. Çift kişilik yatak olabilen mekanizmasının kolaylığı ile çok tercih edilen Biblio, kullanışlı olduğu kadar şıklığıyla da göz dolduruyor.

biblio koltuk

Çok amaçlı kullanımlara imkan tanıyan Biblio işlevselliğinin yanı sıra rahatlığı ve şıklığıyla da eşsiz bir tasarım ürünü olarak, günlük kullanım alanları ve farklı kompozisyonlar sunar. Tasarımı ile yaşam alanlarınızın merkezinde sahne alarak, ailenizle ve dostlarınızla birbirinden keyifli zamanlar geçirebileceğiniz özgün kombinasyonlar ve huzurlu bir oturum sunuyor.

biblio koltuk

Tüm ürün, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetlerimiz için www.lazzoni.com adresinden size en yakın mağaza ile iletişime geçerek ulaşabilir; veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

biblio koltuk

Müşterilerimizden Gelenler

Lazzoni’nin Ünlü Tasarımcısı Joyce Elizabeth İstanbul’da!