in

Lazzoni Mobilya’dan Maccaronia Evine Büyük Destek!

Lazzoni Mobilya’nın sponsorluğunda ilk bölümlerinin çekimleri tamamlanan Maccaronia, dijital dünyanın kurallarını yeniden belirliyor!

6 kız, 6 erkek toplam 12 ünlü isim ve 3 ünlü sunucu ile çekimlerine İstanbul’da başlanılan Maccaronia; Youtube mecrasını alt üst etmeye hazırlanıyor. Sosyal Medya’nın değişen ve gelişen dünyasına ayak uyduran Lazzoni ise, Maccaronia evinin tüm mobilyaları için sponsorluk anlaşmasına imzasını attı. Bu anlaşma kapsamında, Lazzoni’nin en çok satan ürünleri olan Modern Chester, Duman, Relax Berjer başta olmak üzere birçok ürün Maccaronia evine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Ev içerisinde düzenlenen özel yarışmalarla puanlar toplamaya başlayan Sosyal Medya’nın 12 ünlü ismi; 6 ay boyunca yarışmanın tüm heyecanını yaşayacaklar. 6. ayın sonunda ise bir isim birbirinden ilginç ve bir o kadar da eğlenceli yarışmalardan topladığı puanlar sonucunda, büyük ödüle kavuşmanın haklı gururunu yaşayacak.

Proje kapsamında yarışacak isimler ise şu şekilde: Hayrettin(sunucu), Burcu Bakdur(sunucu), Çağla Gürsoy(sunucu); Antonio Stokes, Akasya Asıltürkmen, Uğur Yaman, Nez Demir, Emre Özkan; Su Sümeyye Engin, Onur Şahindur, Cansu Yeğin, Cihan Albayrak, Seray Kutsal, Ufuk Meriç ve Emilia Yabaş.

Müşterilerimizden Gelenler

Müşterilerimizden Gelenler