in

Minimal Bir Tasarım: Ada Berjer

Lazzoni Ada Armchair
Lazzoni Ada Armchair

Zarif işçiliğin, şık tasarım ile buluştuğu Ada Berjer, yaşam alanlarınızda minimal bir hava estiriyor. Fonksiyonelliğin maksimum seviyede tutulduğu hareketli ayağı sayesinde, ürünü televizyon ünitenizin konumuna göre ayarlayabilir ve yorgun bir günü keyifle tamamlayabilirsiniz.

Bireysel zevklere hitap eden Lazzoni’ye özel ayak seçimi bulunan Ada Berjer’de, yuvarlak döner tablalı metal gofrato boyalı ayak ve ahşap bazalı ayak seçimleri ile yaşam alanlarınızın merkezine konumlayabilirsiniz. Tüm döşemeli ürünler için sunulan çeşitlendirilebilir kumaş seçimi ile Ada Berjer, ister klasik ürünler ister modern kombinasyonlarla eşleştirilerek evinizde şıklığın temsilcisi olacak. Ergonomik yapısı sayesinde, uzun süreli ve sağlıklı bir oturum gerçekleştirilerek, destekleyici kol yapısı ile de maksimum verim sağlanacaktır.

Yüksekliğin daha minimize edildiği ürün de, yaşam alanlarında ki diğer mobilya ve ürünlerle daha uyumlu bir kombinasyon oluşturabilir, estetiği yaşam alanlarınızın gereksinimlerine odaklayarak kalite ile buluşturabilirsiniz.

New York Tasarım Haftası

New York Tasarım Haftasına Özel Loya Berjer!

Lazzoni & Mehmetçik Vakfı

Lazzoni Otel’de Mehmetçiğe Destek Buluşması!