in

Beysu Konakları’nın Örnek Dairesi, Lazzoni Ürünleri İle Tasarlandı!

Beysukent’te yeni bir nefes…

Ankara’nın eşsiz yerleşim yerlerinden birisi olan Beysukent’te huzurun sembolü olacak Beysu Konakları’nın örnek dairesi Lazzoni ürünleri ile hayat buldu.

Göl kenarına inşa edilmiş evleri, yeşile açılan pencereleri ve şehre tepeden bakan yeni bir yaşam alanı ile Beysu Konakları, misafirlerini ağırlamaya başladı. Birden çok seçeneği aynı anda misafirlerine sunan yapı içerisinde oluşturulan örnek dairenin tamamı ise Lazzoni ürünleri ile tasarlandı ve görücüye çıkmaya başladı.

Ankara Lazzoni Siteler Mağazanın Görsel Düzenleme Yöneticisi Sevde Erürün Projede;
Dudi Koltuk, Contro Berjer, Lakoti Koltuk, Diamond Yatak, Hexa Yatak, Makyaj Masası, Modern Chester, Luna Koltuk, Arcadia Berjer, Fly Masa, Floresta Konsol, Gola Koltuk ürünlerini kullandı.

Dairenin bahçe katında yer alarak toprakla ve yeşille direkt kucaklaşması, ayrıca duvar renklerinin de krem ve kahverengi tonlarında devam etmesi, mobilya ve aksesuar seçiminde de toprak tonlarında seçim yapılmasına neden olmuştur. Ceviz ve kahve tonları alana hakim olurken, mermer dokuya ev içerisinde sık sık yer verilmiştir.

Müşterinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek adına, Lazzoni ürünleri üzerinden yola çıkılmış ve  fabrikanın üretim gücü kullanılarak kişiye özel TV ünitesi tasarlanmıştır. Ünite, mermer dokusuyla tüm salona eşsiz bir dokunuş katmıştır.

Fly Masa ise, Perlaglass’ın alana kattığı zarif ve yalın duruşu ile doğal detayların en şık birleşimi olarak salona özgün bir tarz kazandırmıştır. Modern hatlarının mükemmelliyetçi yapısı ile Floresta Konsol ve Fly Masa, şık bir bütünlük kazanmıştır.

Kış Bahçesi olarak tasarlanan alanlar Gola Köşe, Lakoti Koltuk ve TV ünitelerinin kullanımı sayesinde, günlük bir dinlenme alanının dışında, fonksiyonel bir extra yaşam alanı olmuştur.

Göl manzarası ve yeşil bir alana bakan kış bahçelerinde toprak tonlarında kullanılan Lakoti Koltuk ve Contro Berjer’e, ceviz dokusunda bir TV Ünitesi eşlik etmiştir.

Ria Sehpa ile kullanımı uygun görülen Contro Berjerler(2 adet), hem dinlenme köşesi hem de kış bahçesi içerisinde müşterimizin camdan dışarıyı rahatlıkla görebilmesi adına bir oturum alanı olmuştur.

Prizmatik formu ve ışıklı yapısı sayesinde Hexa Yatak ise, yatak odası içerisine hem başlığıyla hem de kendine özgü şık tasarımı ile ihtişam katmıştır.

Kendi içinde sahip olduğu depolama alanı ve aynasının iki yanında bulunan ışıklı yapısı, makyaj ünitesini yatak odası içerisinde vazgeçilmez kılmıştır.

Genç odasında kullanılan çalışma grubu ise cam kenarına yerleştirilerek rahat ve ferah bir okuma ortamı oluşturulmuştur. Ayrıca genç odası için tercih edilen renklerin göz yormayan, yumuşak tonları sayesinde, dingin bir mekan oluşturulmak amaçlanmıştır.

Hem Şık Hem Minimal: Lucca Koltuk

Lazzoni New Jersey Mağazasında Tasarım Paneli!