in

Promenade Hotel, Lazzoni İle Buluştu!

Karadeniz’in incisi, Bulgaristan’ın sevimli sahil şehri Burgaz’da bulunan ve şıklığıyla göz dolduran Promenade Otel, Lazzoni ürünleri ile tasarlandı!

Burgaz’ın ünlü iskelesine yakınlığı ile bilinen bu otel, konuklarının denizle buluştuğu bir tatil vadederken, şehrin göbeğine yakın olmasıyla da iş seyahati için ideal bir konumda bulunuyor. 12 odası ve şık lobisi ile misafirlerini ağırlamaya başlayan Promenade Otel’in tüm tasarım süreci ise Masko mağazamızdan Ramazan Samet Yılmazel tarafından yürütüldü.

Kalabalık aileler için kullanımı uygun görülen Apartment Odaları içerisine yerleştirilen Biblio Koltuk, şık duruşuyla göz doldururken, açılarak yatak olabilme özelliği ile de ekstra bir alan kazandırdı. 

Deluxe Odalarında ise Lazzoni’nin en şık ürünlerinden bir tanesi olan Olivia Yatak, cam önüne yerleştirilen Contro Berjerler ile tamamlandı. Sohbet ve dinlenme köşesi oluşturmak amacıyla tasarlanan bu köşeye Ria Sehpa eşlik etti.

Grand Deluxe Studio Odalarda kullanılan Gema Yatak, hareketli başlığı ile uzanıp keyifle kitap okuyabilmenize imkan tanırken, günün yorgunluğunu atabileceğiniz en rahat pozisyonu bulmanızı sağlar. Köşe olarak tasarlanan Mony Koltuk ise, Alone Berjer ile tamamlanarak zevkli bir oturum alanı oluşturmak amaçlandı.

Proje yöneticisi: Ramazan Samet Yılmazel – Lazzoni Masko Mağaza

Projede kullanılan ürünler:

Olivia Yatak – Ada Berjer – Gola Koltuk – Gema Yatak – Alone Berjer – Biblio Koltuk – Mony Koltuk – Contro Berjer – Ria Sehpa

Diğer projelerimiz ve tüm detaylar için projelerimiz linkini inceleyebilirsiniz.

New York’un Ünlü Rezidansı Gehry Building, Lazzoni ile Hayat Buldu!

Emaar Residence’da Bulunan Lüks Daire, Lazzoni İle Tasarlandı!