in ,

Lazzoni’den Bir Ustalık Eseri: Duman Modüler Koltuk

Rakipsiz şıklığı, konforu ve rahatlığıyla yüksek vasıflı bir ustalık eseri olan Duman, tasarımın özlü ifadesi olarak dikkat çekiyor. Metal konstrüksiyonlu dayanıklı iç yapısı, özenli tasarımı ve sade zarafeti ile Duman yaşam alanlarınızın merkezinde sahne alarak esnek ve etkileyici kompozisyonlara kucak açıyor.

duman
                                                                           

Lazzoni’ye özel metal ayarlı mekanizmanın kullanıldığı Duman’ın sırtında 6 kademe ile ayarlanabilir oynar başlık detayı bulunuyor. Ürünümüzün oturum minderinde Lazzoni’ye özel soft sünger kullanılırken, sırt ve başlık mekanizmasında ki kuş tüyü süngerle sizi rahatlamaya teşvik eden yapısı, güçlü bel desteği ile rahatlığınız için en ince detayların düşünüldüğü Duman organik bir konfor keyfi sunuyor. Net ve geleceğin estetiğini yansıtan etkileyici hatları ise yaşam alanlarınızda bambaşka bir hava estirerek hoş bir kontrast oluşturuyor.

duman
                                                                         

Bu özel koltuk, çok yönlü kullanımlara imkan tanırken, tek başına yaşam alanlarınızın havasını değiştirmeye yetecek şıklığa sahip. Her eve uyumlu yapısıyla yaşam alanlarınızın merkezinde sahne alarak; Lazzoni’ye özel sehpa ve puf ile kombine edilerek farklı parçaların birleşimi yoluyla oldukça dinamik kompozisyonlar oluşturma seçeneği ortaya koyuyor.

duman
                                                                            

Tüm ürün, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetlerimiz için www.lazzoni.com adresinden size en yakın mağaza ile iletişime geçerek ulaşabilir; veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Azerbaycan Mağaza Açıldı!

Ankara Marka Festivali

Lazzoni’ye En Değerli Marka Ödülü!