in

Dünya Devleri Yarıştı, Lazzoni Birinci Oldu!

Designer Metro Showhouse
Designer Metro Showhouse

Lazzoni, New Jersey ve New York’un en önemli etkinliklerinden biri olan ve dünyanın en iyi markalarının ve iç mimarlarının katıldığı ”Designer Metro Showhouse‘da”, bu yıl da birinci olmayı başardı!

Aspire Magazin tarafından 2 yıl da 1 organize edilen, dünyanın en iyi markalarını ve iç mimarlarını buluşturan yarışma kapsamında, her iç mimar kendisine inşaat halinde verilmiş olan daireyi A’dan Z’ye tasarladı.
Amerika’nın Hudson Nehri ve New York Şehri manzaralı Edgewater’da, her iç mimarın bir mobilya markasıyla beraber tasarladığı daireler arasında yapılan yarışmanın birincisi ise geçen sene olduğu gibi bu sene de Lazzoni oldu.

Dünya devlerinin yarıştığı organizasyon Amerika‘da büyük ilgi görürken, Lazzoni’yi deneyimli iç mimar Fulya Can temsil etti.

Bu dev etkinliğin bir parçası olan ve son iki yarışmada da birinci seçilmeyi başaran Fulya Can, ”Del Mar Beach California’dan” ilham aldığını belirtti. Burada denizden, havanın değişen renklerinden ve hatta yağmurdan bile etkilendiğini belirten Can, ruhuna işleyen detayları tasarımına kattığını ifade etti.

Lazzoni’nin büyük başarısına Amerika‘nın en ünlü dergisi Home geniş yer verirken, Kasım Sayısının Kapağı Lazzoni Oldu!

Home Dergisi / ABD

New Jersey‘in Ünlü Dergisi Metro Designer Showhouse

 

KDV indirimi Lazzoni

KDV İndirimi Tüm Lazzoni Mağazalarında!

Lazzoni Mika-Der

Ankara ‘’Yapabiliriz’’ Dedi!