in

Duru Beytepe Konutlarının Yeni Örnek Dairesi, Lazzoni İle Buluştu!

Örnek Daire Lazzoni
Örnek Daire Lazzoni

Yeşili ve maviyi bünyesinde huzurla barındıran Duru Beytepe Konutlarının 2+1 örnek dairesi, Lazzoni ürünleriyle tasarlanarak hayat buldu.

Duru Beytepe Konutları, alternatifsiz yeni yaşam alanları ve modern yapılarıyla, doğanın duru güzelliğini sunuyor. Lazzoni Panora Mağazadan alanında uzman proje yöneticisi Nurfer Avcı’nın 4+1 örnek dairesini tamamladığı Duru Beytepe Konutları’nın, 2+1 olan bir diğer örnek dairesi de yine Lazzoni ile tasarlanarak misafirlerini ağırlamaya başladı.

Proje yöneticisi: Nurfer Avcı – Lazzoni Ankara/Panora Mağaza

Projede kullanılan ürünler:

Modern Chester – Ada Berjer – Contro Sandalye – Pietra Masa – Honey Yatak – Pietra Dresuar

Modern Chester’ın hemen solunda, cam önüne yerleştirilen iki ada berjer ile hem bir sohbet köşesi oluşturuldu hem de döner ayak yapısı sayesinde müşterilerimizin manzarayı seyredebilecekleri huzurlu bir keyif köşesi oluşturuldu.

Antreye yerleştirilen Pietra Dresuar ise ince bacaklı yapısı ve şık mermer yüzeyi ile evin girişine zarif bir dokunuş kattı.

Genç odası için tasarlanan aynalı gardırop ise hem alandan tasarruf.edilmesini sağlarken hem de geniş iç hacmi ile fonksiyonelliğin maksimum seviyede tutulmasını sağladı. Yine genç odası için tasarlanan çalışma grubu da(masa-sandalye) pencere önüne konumlandırılarak rahat ve ferah bir çalışma ortamı oluşturuldu.

Çalışma masası üzerinde yer alan raf ve depolama alanları da, hem işlevsel hem de şıklığı ile dikkat çekiyor.

modern chester koltuk

Sizin Chester’ınız Hangisi?

zaha hadid

Ferah ve Aydınlık Evler İçin Dekorasyon Önerileri