in ,

Çok Yönlü Kullanımı İle Eva Berjer!

Lazzoni’den aşkın en özel ve en güzel anını paylaşmanıza şahitlik edecek Eva Berjer!

Yuvarlak hatlı oturumu ve bol yastık kullanımı evinizde hem sosyal bir ortam sağlayacak hem de tasarımın en ince detaylarını şıklık ile birleştirilmiş halini hissetmenize olanak tanıyacaktır. İskeletinde kullanılan metal konstrüksiyonu ile dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımlara imkan sunan berjer de, dansite oranı yüksek Lazzoni’ye özel sünger kullanılıyor. Çeşitlendirilebilir kumaş seçenekleri ile Eva Berjer, evinize en uygun kombinasyonu yapmanıza imkan tanıyor.

eva berjer

Genellikle çiftlerin sık tercih ettiği bir koltuk olduğu için Aşk Koltuğu diye de adlandırılan ürün, yuvarlak hatlı oluşunun ergonomik yapısı sayesinde 2 kişinin rahatlıkla uzanıp televizyon koltuğu olarak da kullanabilmesi için tasarlanmıştır. İster yatak odasında ister salonda ya da yaşam alanınız içerisinde rahatlığın en büyük temsilcisi olacaktır. Günlük kullanım alanları içerisinde farklı kompozisyonlar yaratarak evinizin en gözde ürünü olacak ve yaşam alanlarınızın merkezine konumlanacaktır.

eva berjer

 

Lazzoni’nin kaliteyi ve tasarımı benzersiz şıklığı ile harmanlayarak ortak paydasında buluşturduğu ürün de huzurlu bir ortamı hissedebileceğiniz en keyifli oturum sizleri bekliyor.

eva berjer

 

Tüm ürün, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetlerimiz için www.lazzoni.com adresinden size en yakın mağaza ile iletişime geçerek ulaşabilir; veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaşmir Yonca Konutları’nın Örnek Dairesi, Lazzoni İle Tasarlandı

Lazzoni Mobilya’dan Anlamlı İş Birliği!