in

New York’un Ünlü Rezidansı Gehry Building, Lazzoni ile Hayat Buldu!

Gehry Building Lazzoni
Gehry Building Lazzoni

New York’un en önemli yapılarından bir tanesi olan Gehry Building’de bulunan şık ve modern rezidans, Lazzoni ürünleri ile tasarlandı!

Müşterinin tüm istekleri tasarım sürecimizde keyifle buluştu. Salonun geniş ve büyük camlara sahip olması, mekanın gün ışığını tamamen alıyor olması ve rezidansın tüm New York manzarasına sahip olması, rezidans içerisinde soft renklere yönelmeye sebep olmuştur.

Soft ve açık tonlarda tercih edilen ürünler sayesinde, mekan hem New York manzarasına şıklığı ile eşlik etmiş hem de dingin, ferah ve sade bir ortam oluşturulmuştur.

Modern havayı tamamlamak için sade ve modern sandalyeler ile ona eşlik etmesi için şık bir dresuar tercih edilmiştir. Manzaranın keyfini çıkartmak için masa ve sandalyeler, cam kenarına yerleştirilerek keyifli bir ortam yaratmak amaçlanmıştır.

Yatak odasında ise, ortamın ferah yapısını bozmamak için ürünler soft ve sade tonlarda tercih edilmiştir. Yatak başlığının ışıklı oluşu şık bir dokunuş katarken, tercih edilen komodinlerin yüzeyinin camlı oluşu ise ürüne hacim kazandırırken, ortamın ferahlığını korumasını sağlamıştır.

 

zaha hadid

Ferah ve Aydınlık Evler İçin Dekorasyon Önerileri

Lazzoni Bulgaristan

Promenade Hotel, Lazzoni İle Buluştu!