in

İstanbul Göktürk’te Bulunan Daire, Lazzoni Ürünleri İle Tasarlandı!

İstanbul’un gözlerden uzak, doğayla iç içe semti Göktürk’de bulunan lüks daire, Lazzoni ürünleri kullanılarak dizayn edildi. İstanbul Masko mağazamızın deneyimli proje yöneticilerinin hayata geçirdiği projede, ürün seçiminden, proje planı oluşturulmasına; teslimattan, montaja varana kadar Lazzoni Tasarım Sürecinin bütün aşamaları titizlikle yürütüldü.

Evin genel yapısı ile renklerine uygun olarak, mobilyaların kumaş seçimleri de pastel ve düz tonlarda tercih edildi. Kırlentler, bitki ve aksesuarlar ile yaşam alanına hareket katılması ile müşterimizin dilediği zaman ufak bir aksesuar dokunuşu ile evin dokusunu taze tutabilmesi amaçlanmıştır.

Harem Koltuk

Salonda yuvarlak hatları ile estetik bir duruş sergilerken, geniş oturumu sayesinde de rahatlığı maksimum seviyede tutan Harem Koltuk tercih edildi. Harem koltuğa şık duruşu ile dikkatleri üzerine çeken Gola Koltuk eşlik etti.

Gola Koltuk

Yatak odasında kumaşın ve ahşabın mükemmel birleşimini tek potada eriterek, alana farklı bir hava katan Double Yatak tercih edilmiştir. Double Yatağın ahşap dokusunun ise yatak odasının çatı katında olmasından dolayı alana hâkim olan ceviz rengine uyumlu olması amaçlanmış, böylece gözü yormayan bir akış tamamlanmıştır.

Double Yatak

Proje Yöneticisi

Cengiz Sertkaya – Lazzoni Masko Mağaza

Projede Kullanılan Ürünler

Harem Koltuk – Gola Koltuk – Double Yatak –Stone Komodin

2020 Fotoğraf Çekimimiz Skyland Mağazamızda Gerçekleşti!

Kişiselleştirilmiş Parçalarla İhtiyacınıza En Uygun Tv Üniteleri Lazzoni’de