in

Lazzoni’nin Ünlü Tasarımcısı Joyce Elizabeth İstanbul’da!

2009 yılında yolları Lazzoni ile kesişen ünlü tasarımcı Joyce Elizabeth, ziyaret için yeniden İstanbul’da.

Takvimler 2009 yılının ekim ayını gösterdiğinde, Lazzoni yaptığı görkemli lansman da ünlü tasarımcı ile çalışmaya başladığını duyurmasının ardından koleksiyon tüm mağazalarda ki yerini aldı.

joyce elizabeth

Eski ve Yeni – Modern ve Klasik Bir Arada!

Amerika’dan Türkiye’ye sektörün mobilya anlayışını baştan yaratarak, kullanılabilir şıklığı evlerimize getiren Joyce Elizabeth; 2009 yılının ekim ayından bugüne kadar Lazzoni’nin en ünlü tasarımcısı. Zamanı durduran tasarımları ile eski ve yeniyi harmanlayarak birçok ürüne imzasını atan ünlü tasarımcı; modern ve klasiği bir araya getirdiği tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor.

joyce elizabeth

Kimi zaman romantizm kimi zaman da modernizmi tek bir payda da buluşturduğu tasarımlarıyla Joyce Elizabeth; şıklık ve işlevselliği bütünleştirdiği tasarımlarında konfordan asla taviz vermiyor.

 

Tasarımcının koleksiyonu kapsamında çıkan Mili, Paria ve Luna Koltuklar yoğun ilgi görürken, koleksiyonun tüm tasarımları için de Lazzoni mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Ürün, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetler için www.lazzoni.com adresinden veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

joyce elizabeth
Luna Koltuk

Lazzoni’den Yatak Olma Özelliği İle: Biblio Koltuk

Müşterilerimizden Gelenler