in

Türkiye’nin İki Dev Markasından Ortak Kampanya

Türkiye’nin en kaliteli mobilya markalarından biri olarak öne çıkan ve yurtdışında da önemli başarılara imza atan Lazzoni Mobilya; Türkerler Holding ile ortak bir kampanya başlattı.

lazzoni
Lazzoni Mobilya

Farklı tarzlar ve özel koleksiyonları bizler ile buluşturan Lazzoni Mobilya; İnşaat, enerji, petrol, su arıtma, tekstil gibi pek çok konuda “Türkiye Milli Gelirine” hatırı sayılır şekilde yarar sağlayan ve pek çok projeye imza atan Türkerler Holding ile ortak bir kampanya başlattı.

lazzoni
Mahall Ankara

Bu önemli kampanya ile Türkerler’den ev alan müşteriler proje kapsamında Lazzoni mobilyadan 10.000TL değerinde hediye çeki kazanacak. Hem lüks bir ev sahibi olurken, hayalini kurduğunuz o evi yüksek kalite, modern mobilya seçenekleri ile donatabileceksiniz. Türkerler ve Lazzoni yeni evinizi kaliteli ellerden çıkan kaliteli ürünlerle alanında uzman, size özel ücretsiz tasarım hizmetiyle ortak payda da buluşturacak.

lazzoni
Mahall Ankara

2017’nin son günlerine yaklaşırken yeni bir ev ile Lazzoni ayrıcalığı ile ücretsiz tasarım hizmeti alarak yepyeni mobilyalara kavuşabilirsiniz. Ev sahiplerine verilecek hediye çekleri sadece Ankara, İzmir, İstanbul bölgelerinde kullanılabilecek.  Çekin son kullanma tarihi ise 31.12.2017 olacak. Bu kampanya ile doğru yaşam alanlarında, doğru mobilyalar ile mekânlarınızı eşsizleştirebileceksiniz ve keyif içinde keyif yaşayacaksınız.

Müşterilerimizden Gelenler

Okumayı Keyifli Hale Getirecek Loya Berjer!