in

Lazzoni’den Evlere Minimalizm Etkisi: Lakoti Koltuk

Evlerimiz yalnızca zevklerimizin değil, kişiliğimizin ve hayata bakış açımızın da birer yansımasıdır. Bakış açımızın sırları ise evlerimizin dekorasyonunda saklıdır. Lazzoni Mobilya’nın tasarladığı Lakoti Koltuk yaşam alanlarınızda kişiliğinizi yansıtacak, evinize özel ölçü ve kumaş seçenekleri ile bireysel zevklerinizin izini sürecek.

Tasarımın öncüsü Lazzoni Mobilya, yaşam alanlarınızda şıklık ve sadeliği, konfor ve estetiği birlikte sunuyor. Size özel renk ve kumaş seçenekleri ile hayallerinizi yansıtacak Lakoti Koltuk yarattığı güçlü etkiyle modern tarzın tutkunlarına çarpıcı bir atmosfer vadediyor.

Modernlik ve Sadelik Bir Arada

Yalın ve minimal tarzıyla soft bir tavır sergilerken,  yaratıcı tasarımı ile şaşırtıcı bir şıklık sunan Lakoti Koltuk; metal konstrüksiyonlu koltuk iskeleti ve minderinde bulunan dansite oranı yüksek özel sünger detayı ile eşsiz bir konfor deneyimi sunuyor.

Karolaj dikişli özel tasarımı, zarif masif ayakları ile sadelik ve şıklığı bir arada sunan Lakoti Koltuk yaşam alanlarınızda dinamik bir hava estirerek,  modern bir çizgi yakalamanızı sağlayacak.

Tüm ürün, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetlerimiz için www.lazzoni.com adresinden size en yakın mağaza ile iletişime geçerek ulaşabilir; veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dünya Seyahat Ödüllerine Lazzoni Hotel İmzası Atıldı

Müşterilerimizden Gelenler