in

Lazzoni’den ‘Yeni Yaşam Şehri’ Beysupark’a Modern Bir Dokunuş!

Lazzoni Beysupark Projesi
Lazzoni Beysupark Projesi

Şehirden uzakta, küçük bir şehir mantığıyla faaliyete geçen Beysupark Konutlarında bulunan tripleks villa Lazzoni ürünleri ile tasarlandı!

Luna Koltuk(solda) – Modern Chester(sağda)

Beysupark Konutları’nda yer alan yamaçevler, villalar ve çokkatlılar estetik, konfor ile işlevsellik ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Sosyal aktiviteler ile yeşil alanlar ise ihtiyaçlara göre projeye dahil edilerek, Ankara’nın en prestijli konut projesine imzasını atmıştır.

Modern Chester

Alanın geniş olması ile müşterimizin istekleri göz önüne alınarak salon kendi içerisinde 3 ayrı bölüme ayrılarak dizayn edilmiştir; karizmatik duruşuyla Modern Chester ve Luna kullanılarak tasarlanan bölüm, Gola Koltuk ve Ada Berjer kullanılarak tasarlanan rahat ve keyifli bir köşe, Fly Masa ile Floresta Konsol kullanılarak tasarlanan şık yemek odası alanıdır.

Gola Koltuk

Gola Koltuk ve orta sehpa ile tasarlanan alanın, koltuk arkasında kullanılan hareketli-desenli duvar kağıdıyla uyumlu bir hava yakalaması amaçlanmıştır. Duvar kağıdı içerisinde bulunan flamingo desenlerinin yuvarlak hattı, hemen önüne konumlandırılan Gola Koltukta da devam ettirilerek, yumuşak ve geçişli hatların olduğu bir alan haline dönüşmesini sağlamıştır. Yine kumaş seçimi de, duvar kağıdı göz önüne alınarak tercih edilmiştir.

Fly Masa – Contro Sandalye(solda) – Floresta Konsol(sağda)

Fly Masa, Contro Sandalye ve Floresta Konsol‘un bulunduğu yemek alanı ise Gola Koltukta olduğu gibi organik formlar ile devam ettirilmiş, konsol üzerinde kullanılan ayna bu formu kırarak geometrik duruşuyla alana zıtlık katmıştır.

Floresta Konsol

Floresta Konsol üzerinde kullanılan ayna, hem geometrik deseni sayesinde salon içerisine farklı bir hava katmış hem de şıklığı ile salonun en önemli aksesuarı olmuştur.

Fly Masa – Contro Sandalye

Fly Masa ve Contro Sandalyelerin hemen camın önüne yerleştirilmesinden dolayı, sandalyelerde tercih edilen kumaşlarda açık tonlara gidilerek, alana ferahlık katması amaçlanmıştır.

Budka Köşe Koltuk – Contro Berjer

Teras da bulunan kış bahçesi ise, ayrı bir doğa ortamına bakmasından dolayı, bahçede kullanılan Budka Köşe Koltuk ile Contro Berjer de daha natürel tonda kumaşların tercih edilmesine sebep olmuştur. Minimal bir köşe olan kış bahçesi, müşterimizin ailesiyle keyifli vakit geçirebileceği ayrı bir alan olarak tasarlanmıştır.

Hexa Yatak

Yatak odasında ise Hexa Yatak kullanılarak, salonda yer yer hakim olan geometrik formlar, buraya da taşınmıştır. Yatağın hemen yanında bulunan panjurlu köşe ise tamamen kapatılmak istenmediği için, dilsiz uşak kullanılarak değerlendirilmiştir.

Giyinme odasının yanı sıra ekstra bir gardrop ve depolama alanına ihtiyaç duyulmasından dolayı, müşterimiz için tasarlanan gardrop yüzeyi tamamen ayna ile kaplanmıştır. Bu sayede alana hem derinlik katıldı, hem de ayna için yer tasarrufu sağlanmış oldu.

Tuta Yatak(solda)

Proje Yöneticisi: Tuğçe Hayran – Lazzoni Siteler Mağaza

Projede kullanılan ürünler:

Luna Koltuk – Modern Chester – Ada Berjer – Gola Koltuk – Gona Orta  Sehpa – Contro Sandalye – Fly Masa – Floresta Konsol – Budka Koltuk –  Contro Berjer – Hexa Yatak – Tuta Yatak 

Lazzoni Aile

Lazzoni Turquality Programına Dahil Edildi!

Lazzoni Tema İstanbul

Lazzoni’den Bir Proje de Tema İstanbul Evleri’ne!