in

Lazzoni’den Fransa’ya Yeni Bir Ofis Projesi!

lazzoni fransa ofis
lazzoni fransa ofis

Kuzey Fransa’nın en modern şehri, Alsas Bölgesi’nin başkenti olan Strazburg’da bulunan Sarimo Gayrimenkul/Emlak Ofisi Lazzoni ürünleriyle tasarlandı!

Sarimo Emlak Ofisi Strazburg/Fransa

Strazburg’un alışveriş ve moda sokağına yakınlığı ile bilinen Sarimo Gayrimenkul/Emlak Ofisi, modern tarzı ile dikkat çekiyor. Ofisin şık ve modern tarzına eşlik eden mobilyalar ise Lazzoni Masko mağazamızın deneyimli proje yöneticisi Ramazan Samet Yılmazel tarafından tasarlanarak, hayat buldu.

Twice Üçlü Berjer – Ada Berjer

Ofis girişinin yanına konumlandırılan Twice Üçlü Berjer, dinlenme ve bekleme koltuğu görevi üstlenirken, iç dekorasyonun havasına uygun olarak kumaş tercihi yapılmıştır. Döner ayaklı yapısı ile Ada Berjer ve Ria Sehpa ise kullanışlılığı ile alanı zenginleştirmiştir.

Fly Masa – Armada Sandalye

Hem ofis toplantılarının yapılması hem de ofis çalışanlarının müşterilerine sunum yapabilecekleri şık, rahat ve konforlu bir ofis alanı tasarlanmıştır. Kusursuz yüzeyi ile dikkat çeken Fly Masa‘ya geniş ve rahat oturumu ile Armada Sandalye eşlik etmiştir.

Çalışma masaları ile kullanımı uygun görülen Mody Ofis Sandalyesi, ayarlanabilir boyu ile sırt ve boyun desteği sayesinde uzun çalışma oturumlarında maksimum konforu sağlıyor.

Proje Yöneticisi: Ramazan Samet Yılmazel – Lazzoni Masko Mağaza

Projede Kullanılan Ürünler:

Twice Üçlü Berjer – Ada Berjer – Ria Sehpa – Fly Masa – Mody Ofis Sandalyesi – Armada Sandalye – Lego Sehpa

lazzoni hotel spa ödül

Lazzoni Hotel’e Türkiye’nin En İyi Spa Ödülü!

perlaglass yüzey

Evlere Doğallık Getiren Mermer Trendi