in

Lazzoni Fransa’nın Alsas Bölgesine İmzasını Attı!

Lazzoni Alsas Fransa
Lazzoni Alsas Fransa

Lazzoni Fransa’nın en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Alsas Bölgesine şık dokunuşu ile hayat verdi!

İstanbul Modoko mağazamızdan deneyimli proje yöneticimiz Mustafa Demircioğlu ile çalışılan proje de, tüm eve Lazzoni imzası atıldı.

Müşterinin kişisel zevkleri ön planda tutularak tasarlanan proje, hem kullanışlı hem de şık bir örnek oluşturuyor. Ev içerisinde hâkim olan açık renkte ki mermer görünümlü fayans, mobilyaların kumaş seçiminde de açık grinin tercih edilmesine sebep olmuştur.

Ada Chester ve Pietra Orta Sehpa

Duvar renginin bej rengi olup evin genel havasının açık renklerde olmasından dolayı, mobilyaların daha görünür kılınması için ayak renginde ceviz yerine tüm ayaklar füme rengi tercih edilmiştir.

Zeminde bulunan mermer görünümlü fayansın siyah damarlı yapısından dolayı da yemek masası ile uyumu göz önüne alınarak, masa Perla Glass seçilmiştir.

Fly Masa

Müşterinin chester koltuk arayışı ve evde bulunan camın önünü kapatmak istememesi, yüksekliği daha düşük olan Ada Chester’ın tercih edilmesine sebep olmuştur. Koltuk da oturum süngerinin düz sünger seçilmesiyle de, daha keskin görünümlü bir koltuk olması sağlanmıştır.

Twice Berjer(karşıda) – Pietra Orta Sehpa – Ada Chester(sağda ve solda)

Sandalye ve koltuklar aynı tonlarda tercih edilerek, duvarlar ile ton uyumu sağlanmış oldu.

Proje yöneticisi: Mustafa Demircioğlu – Lazzoni Modoko Mağaza

Projede kullanılan ürünlerin listesi:

Ada Chester, Twice Berjer, Pietra Orta Sehpa, Pietra Yan Sehpa, Fly Masa, Ar-mada Sandalye, Pietra Dresuar, Slim Sandalye

Sait Paşa Yalısı

Sait Paşa Yalısı’na Lazzoni’den Özel Bir Dokunuş!

Panorama Evleri

Yeşilköy’de bulunan Panorama Evleri, Lazzoni ürünleri ile dizayn edildi!