in

Müşterilerimizden Gelenler

Yeşili ve maviyi keşfedebileceğiniz Ankara’nın yeni gözdesi Duru Beytepe konutlarının örnek dairesi Lazzoni ürünleri ile baştan tasarlandı.

Konut kuleleri, bahçeli evleri ve villalarıyla farklı yaşam seçenekleri sunan Duru Beytepe misafirlerini ağırlamaya başladı. Birden çok seçeneği aynı anda misafirlerine sunan yapı içerisinde oluşturulan örnek dairenin ise tamamı Lazzoni ürünleri ile tasarlandı ve görücüye çıkmaya başladı.

Ürün seçiminden, ölçüye; teslimattan, montaja kadar Lazzoni tasarım sürecinin tüm aşamalarında Ankara Kentpark mağazamızdan alanında uzman proje yöneticimiz Nurfer Avcı ile çalışılan proje de kullanılan ürünler ve tüm detayları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Proje yöneticisi: Nurfer Avcı – Lazzoni Ankara/Kentpark Mağaza

Ürün listesi ise:

Castello Koltuk

Pietra Orta Sehpa

Pietra Sehpa

Obez Konsol

Obez Yemek Masası

Juliet Sandalye

Sevilla Ayna

Rose Yatak

Loya Berjer

Biblio Koltuk

Zamanı durduran tasarımlarıyla modern ve klasiğin bir araya getirildiği Joyce Elizabeth Koleksiyonundan Luna ve Castello koltuklarına; Obez Yemek Masası ve kapitone işlenmiş detayları ile Juliet Sandalye eşlik etti.

Kullanımı oturma odası olarak düşünülen bir diğer oda da ise; Biblio Koltuk için kırlent kumaşlarında seçilen turuncu ve sarının sıcak tonları ile TV Ünitesinde kullanılan ceviz rengi eşleştirilmiş oldu.

Yatak odasında kullanımı uygun görülen Loya Berjer, hareketli deseni ve kumaşı içerisinde yer alan gri tonu ve alana hakim olan antrasit rengi ile bir bütün oluşturulmuş oldu. Aynı zamanda, pencere önüne konumlandırılan Loya Berjer ile günün yorgunluğunu atmak üzere bir dinlenme köşesi oluşturmak amaçlandı.

Lazzoni Panel Üretim | İsmail Akgül İle Keyifli Bir Röportaj

Lazzoni Mobilya Ürün Kataloğu Yayınlandı!