in

Lazzoni’den Ofis Projesi!

lazzoni ofis proje
lazzoni ofis proje

Ankara’nın Çankaya bölgesinde bulunan ofisin tamamı Lazzoni ürünleriyle tasarlandı!

Danışmanlık alanında hizmet veren ofisin tüm tasarım süreci, Lazzoni Panora mağazamızdan Uzman Proje Yöneticimiz Talha Akovalı tarafından yürütüldü. Projede yer verilen tüm ürünler müşterimizin şık bir ofis tasarlarken aynı zamanda rahatlıktan ödün vermeyeceği tarzda dizayn edilmiştir.

Ofis içerisinde ki ürünler de tercih edilen tüm kumaş ve dokuların markanın logo, karakter ve renkleri ile uyumlu olması amaçlanmıştır.

Simetrik olarak kullanılan Gola Ay Köşe, pencere önüne konumlandırılarak misafirler için hem bir bekleme alanı  oluşturulmuş hem de ofis içerisinde bir dinlenme köşesi haline getirilmiştir.

Çalışma masalarının arkasına yerleştirilen kitaplıkların çalışma ortamında ki dosyalama ve dokümanlar için kullanışlı olması amaçlanmıştır. Viviana Çalışma Masalarında ise uzun süreli oturumlarda rahat ve konforlu olması için Mody Ofis Koltuğu tercih edilirken, masaların önlerinde ise kollu sandalye modeli olan ve aynı zamanda bir berjer rahatlığında ki Armada tercih edilmiştir.

Viviana Çalışma Masalarına ise ofis toplantılarda kullanılması için Terra Açılır Masa eşlik etmiştir. Bu sayede, masanın kapalı haliyle alandan tasarruf edilirken, kalabalık toplantılarda ise masa açılarak daha fazla kişiye eşlik etmesi amaçlanmıştır.

Proje Yöneticisi: Talha Akovalı – Lazzoni Panora Mağaza

Projede Kullanılan Ürünler:

Gola Koltuk – Viviana Çalışma Masası – Mody Ofis Koltuğu – Terra Açılır Masa – Lego Kitaplık – Amada Orta Sehpa – Armada Sandalye

lazzoni madison mağaza

Lazzoni New York’da Şampiyonlar Liginde!

lazzoni gaziantep

Lazzoni’den Yeni Bir Mağaza da Gaziantep’e!