in

Lazzoni’den New York’un En Prestijli Projesi!

lazzoni one57
lazzoni one57

Madison Mağaza, New York’un en prestijli yapılarından biri olan One57’de bulunan lüks rezidansı Lazzoni ürünleriyle tasarladı!

Ünlü New York şehir silüetinin merkezini süsleyen One57, Central Park ve Midtown Manhattan’ın hemen yanında yükseliyor. İçerisinde bulunan spor salonundan, havuza, konser salonlarından, toplantı odalarına kadar birçok hizmeti bünyesinde barındıran One57’de bulunan lüks rezidansın tüm tasarım süreci, Lazzoni Madison Mağazamızın Müdürü Hasan Basri Bıçakçı tarafından tasarlandı.

Salonun eşsiz Central Park manzarası ile yarışmaması ve renk karmaşası yaratmaması için ürünler ahşap ve beyaz tonlarında tercih edilmiştir. Salonda şık duruşu ve rahatlığı ile dikkat çeken Met Köşe Koltuğa, fonksiyonelliği ile ön plana çıkan Amada Orta Sehpa eşlik etmiştir.

Müşterimizin iş arkadaşlarını ağırlayarak keyifli ve kalabalık akşam yemeklerine ev sahipliği yapması, yemek masası için açılarak 12 kişiyi ağırlamaya imkan tanıyan Flat Masa tercih edilmesine neden olmuştur. Masa ve konsol, en doğala yakın olması için ahşap tonları kullanılmıştır.

Double Yatağın kullanıldığı yatak odasında ise genel olarak maskülen renk tonlarının hakim olması amaçlanmıştır. Ahşap ile kumaşın benzersiz uyumunu yakalamanıza imkan tanıyan Double Yatağa, döner ayaklı yapısıyla Ada Berjer eşlik etmiştir.

 

Müşterimizin odasını en işlevsel şekilde kullanmak istemesinden dolayı, Puplion Çalışma Masası ve Dia Ofis Sandalyesi ile bir çalışma köşesi oluşturulurken, Vetro Koltuk ve tv ünitesi ile rahat ve keyifli bir ortam sağlanmıştır. Aynı zamanda Vetro Koltuk, açılarak yatak olma özelliği ile de müşterimizin misafirlerini ağırlayabileceği ekstra bir yatak görevi üstlenmiştir.

 

 

Bir diğer yatak odasında ise yine maskülen renk tonları ve siyah hakimdir. Işıklı yatak başlığı ile şık bir görünüme imkan tanıyan İstanbul Yatak için siyah deri tercih edilirken, bir keyif köşesi yaratmak amacıyla cam kenarına konumlandırılan Eva Berjer ise mavi tonlarında döşenmiştir.

Mağaza Müdürü: Hasan Basri Bıçakçı – Lazzoni New York/Madison Mağaza

Projede kullanılan ürünler:

Met Koltuk, Arcadia Berjer, Flat Masa, Amada Orta Sehpa, Contro Sandalye, Ocean Konsol, Slim Sandalye, İstanbul Yatak, Eva Berjer, Double Yatak, Ada Berjer, Vetro Koltuk, Puplion Çalışma Masası, Dia Ofis Sandalyesi

lazzoni gaziantep

Lazzoni’den Yeni Bir Mağaza da Gaziantep’e!

lazzoni hotel spa ödül

Lazzoni Hotel’e Türkiye’nin En İyi Spa Ödülü!