in

Lazzoni’den Suudi Arabistan’a Büyük Proje!

Wadi Al Hada projesi
Wadi Al Hada projesi

Suudi Arabistan’ın başkenti ve en büyük şehri olan Riyad’da bulunan Wadi Al Hada projesinde ki 450 konut, Lazzoni ürünleri ile hayat buldu!

Otto Koltuk(solda) – Ria Yan Sehpa(sağda)

Deneyimli proje yöneticimiz Yaşar Arslan tarafından tasarlanan projenin 2+1 örnek dairesi, Lazzoni Florya Mağazamızın içerisine kuruldu. Birebir aynı ölçüler ile yapılan örnek daire de bulunan bazı ürünler, Lazzoni’nin fabrikasyon gücü de kullanılarak projeye özel olarak tasarlandı.

Nova Berjer

Kiralık villa ve lüks rezidanslardan oluşan bir kompleks yapı olan Wadi Al Hada Projesi, Suudi Arabistan’ın Riyad bölgesine gelen misafirlerine 5 yıldızlı bir otel konforu yaşatmayı amaçlamaktadır. 214,992 m2 alana kurulu olan proje de bulunan 450 dairenin ve villanın tamamı ise Lazzoni konforu ile buluştu.

Lego Orta Sehpa

Proje de yer alan rezidansların tamamında Amerikan Mutfak kullanılması, salonun işlevselliğini ve hareket alanını sınırlasa da, Lazzoni‘nin tasarım ürünleriyle rezidanslar içerisinde ki her alan maksimum verim ile değerlendirilerek, kullanışlı ve şık bir yaşam alanı oluşturulmuştur.

Leona Tv Ünitesi(karşıda) – Nova Berjer(solda)

Salonda geniş depolama alanı ile dikkat çeken Leona Tv Ünitesi kullanılırken, rahat ve konforlu bir oturum imkanı sunan Otto Koltuğu ise Nova Berjer ile Lidya Berjer tamamlamıştır.

Flat Masa – Slim Sandalye

Yemek masasında ise kalabalık aileler için açılarak daha geniş bir kullanım imkanı sunan Flat Masa düşünülmüş, masaya ince ve şık duruşuyla Slim Sandalyeler eşlik etmiştir.

Double Yatak – Stone Komodin(sağda)

Proje Yöneticisi: Yaşar Arslan

Projede kullanılan ürünler:

Otto Koltuk – Lidya Berjer – Nova Berjer – Ria Yan Sehpa – Slim Sandalye – Flat Masa – Lego Orta Sehpa – Leona Tv Ünitesi – Double Yatak – Stone Komodin

Lazzoni’den Yeni Bir Tasarım; Mix Koltuk!

Lazzoni Madison Mağaza

Lazzoni Madison Mağaza Açıldı!