in

Lazzoni’den Bir Proje de Tema İstanbul Evleri’ne!

Lazzoni Tema İstanbul
Lazzoni Tema İstanbul

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi konut projesi sloganıyla İstanbul Atakent Mahallesi’nde inşa edilen Tema İstanbul Evleri’nde bulunan lüks daire, Lazzoni ürünleri ile tasarlandı!

Gema Koltuk(solda) – Rocco Orta Sehpa – Otto Koltuk(sağda)

Müşterilerimizden Galatasaray İcra Kurulu üyesi Alper İsmailoğlu ve İpek İsmailoğlu’nun Tema İstanbul Evleri’nde bulunan evi ürün seçiminden, ölçüye; teslimattan, montaja kadar Lazzoni Masko mağazamızdan deneyimli proje yöneticimiz Cengiz Sertkaya tarafından tasarlandı!

Salonda kullanılan Gema Koltuk, hareketli baş-boyun mekanizması sayesinde hem işlevsel hem şık bir duruş sergilemiştir.

Ada Berjer

Müşterimizin manzaranın önünü kapatmak istememesinden dolayı, döner ayaklı yapıya sahip Ada Berjerler tercih edilerek cam önünde ayrıca bir köşe oluşturuldu.

Fly Masa – Armada Sandalye

Müşterimizin bir başka isteği olan doğal taş(mermer masa) yerine, daha kullanışlı ve hafif olmasından dolayı Fly Masa tercih edilmiştir. Mermer görünümün cam ile verildiği Lazzoni’ye ait bu özel masa sayesinde, hem kullanışlı hem şık bir yemek alanı oluşturmak amaçlanmıştır.

Neva Konsol(sağda)

Ayrıca masa ayaklarının dik değil, içten dışa doğru açılı bir eğimi olması da,
Fly Masanın bu alan için özellikle tercih edilmesine neden olmuştur.

Loya Berjer(solda) – Luna Koltuk(sağda)

Müşterimizin salon dışında en çok vakit geçirdiği alanın oturma odası olmasından dolayı, bu oda için oturumu daha rahat ve keyifli olan Luna Koltuk ile Loya Berjer tercih edilmiştir.

Ayrıca bu odanın müşterimizin çalışma odası da olmasından dolayı, daha günlük ve kullanışlı bir alan tasarlamak amaçlanmıştır.

Double Yatak

Yatak Odasında ise tercih edilen Double Yatak, duvar rengine uyum sağlaması ve oda içerisinden kopmaması için kumaş seçimi buna uygun yapılmıştır.

Colo Yatak(sağda)

Genç odası için tasarlanan çalışma masası, dekoratif raf ve kapaklı dik kutu raf kullanımı arttırarak, çalışma masasını da daha fonksiyonel ve keyifli bir hale getirmiştir. Colo Yatak başlığı ise müşteri tarafından özellikle tasarımından dolayı tercih edilmiştir.

Proje Yöneticisi: Cengiz Sertkaya – Lazzoni Masko Mağaza

Projede kullanılan ürünler:

Luna Koltuk – Ada Berjer – Gema Koltuk –  Otto Koltuk – Rocco Orta Sehpa – Armada Sandalye – Fly Masa – Neva Konsol – Loya Berjer – Double Yatak – Colo Yatak 


Lazzoni Beysupark Projesi

Lazzoni’den ‘Yeni Yaşam Şehri’ Beysupark’a Modern Bir Dokunuş!

İçten Konuşmalar Etkinliği

Lazzoni, İçten Konuşmalar Etkinliği’nde!