in

Lazzoni’den Keyif Köşesi Gola!

Lazzoni Gola Koltuk
Lazzoni Gola Koltuk

Keyif içinde keyif… Dikdörtgen ve üçgen formların çağdaş mimari unsurları Gola’da birleşerek zamansız bir tasarıma dönüştü…Net ve geleceğin estetiğini yansıtan hatları, metal iskeletli dayanıklı içyapısı, bir koltuktan öteye geçerek “oturma alanı”na dönüşen hakimiyetiyle Gola, esnek ve etkileyici kompozisyonlara kucak açıyor.

Kullanışlı olduğu kadar şıklığıyla da göz dolduran Gola ile ailenizle ve dostlarınızla birbirinden keyifli zamanlar geçirebileceğiniz özgün kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

Gola’nın Lazzoni’ye özel yaylı oturum minderi, konforu kişileştiren silikon dolgulu sırt minderi, ahşabın doğasını en yalın haliyle biçimlendiren masif ayakları tasarımının odağını biçimlendiriyor.

12 farklı ölçü seçeneği ile Gola daha büyük boyutlu kombinasyonları dahi olanaklı kılarken, gerçek deri ya da kumaş seçenekleri ve farklı renk alternatifleri ile kişisel zevklerinizin izini sürebilirsiniz.


Lazzoni’ye özel sehpa ve puf ile kombine edilerek farklı parçaların birleşimi yoluyla oldukça dinamik kompozisyonlar oluşturma seçeneği ortaya koyan Gola ile yaşam alanlarınızda modern ve bambaşka bir hava estirerek hoş bir kontrast oluşturabilirsiniz.

Hello Özel Koleksiyon Sayısında Muhteşem Söyleşi!

Türkiye’nin En İyi Lifestyle Oteli Lazzoni

Lazzoni Hotel ‘’Türkiye’nin En İyi Lifestyle Oteli’’ seçildi!