in

Rakipsiz Şıklık: Lena Modüler Koltuk

Lazzoni’den iki farklı oturum ve sırt yastığı seçenekleri ile Lena Koltuk, hem rahatlığı hem de konforu ayağınıza getiriyor. 240 kumaş arasından istediğiniz kumaşı seçerek uygulanmasına imkan tanıyan Lazzoni, kırlent ya da sırt minderi alternatifleri ile de bu özel koltuğunu tüm  detayları ile sunuyor.

Lazzoni’nin metal konstrüksiyonu ve güçlü yapısıyla simgeleştirdiği Lena Koltuk, aynı zamanda duru yapısıyla da kendini net ve yalın bir şekilde ifade ediyor. Koltuğun merkezden dış kenarlara doğru daralan kolları, diyagonal detayları, zevkli bir derinliğe sahip tasarımı ferahlık üzerine temellendiriyor. Oturum ve sırt minderleri “kaz tüyü ped” ve “Lazzoni’ye özel yay minderi” ile seçeneklendirilerek bireysel zevklerin izini sürmenize olanak tanıyor. Güçlü, tutkulu, sağlam yapısıyla, kullanıcıyı destekleyerek yıllara direnen Lena Koltuk, rahatlığa ve fonksiyonelliğe saygı için derin bir tutkuyla üretildi.

Lena Koltuğa ait tüm detaylar, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetlere http://www.lazzoni.com/tr/product/lena  adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.lazzoni.com adresinden de size en yakın mağaza ile iletişime geçebilir veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Su Kent Konutları’nın Örnek Dairesi, Lazzoni İle Tasarlandı!

Şık Bir Dokunuş: Evlerde Ayna Kullanımı Nasıl Olmalı?