in

Okumayı Keyifli Hale Getirecek Loya Berjer!

Lazzoni Loya Armchair
Lazzoni Loya Armchair

Biraz cömert davranıp kendisini şımartmak isteyenlere Lazzoni’den okumayı bir tutku haline getirecek Loya Berjer!

Yorgun bir günün ardından huzuru hissedeceğiniz bir okuma köşesi arayanlara da; sıcak ve samimi bir dost meclisinde sosyal bir ortam sağlamak isteyenlere de hitap ederken; yüksek sırt kısmı ve kulaklı ergonomik yapısı ile başınızı yasladığınız andan itibaren size huzurlu bir oturum sunuyor.

loya

İşlevsel yapısının yanı sıra estetiğin son aşamasına kadar düşünüldüğü üründe, sırt kısmında bulunan kapitone işlenmiş detayları da şıklığın simgesi oluyor. Çeşitlendirilebilir kumaş seçimi, sadece ürün döşemesi için değil aynı zamanda kapitone detayı ve ayak yapısı içinde geçerli olup böylece en özgün tasarımı oluşturmanıza ve bireysel zevklerin izini sürmenize imkan tanıyor. Soft sünger oturumu ile sizi rahatlamaya teşvik eden yapısı ve etkileyici hatlarını her dokunuşunuzda hissedebileceğiniz Loya Berjer, kendi kişisel alanını oluşturmak isteyenlerin sık tercih ettiği bir ürün olsa da yaşam alanınız içerisinde yer alan diğer oturum gruplarınızla da bir kompozisyon oluşturmanıza imkan tanır. Masif ayaklı yapısının yerden yüksekliği bulunduğu konumda rahatlıkla temizlik olanağı verir ve ürünün kullanım kolaylığını sağlar. Yaşam alanlarınızda özgünlüğü hissetmek isteyenlerin tercihi Loya Berjer huzurlu bir ortam için sizi çağırıyor.

Tüm ürün, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetlerimiz için www.lazzoni.com adresinden size en yakın mağaza ile iletişime geçerek ulaşabilir; veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin İki Dev Markasından Ortak Kampanya

Türkiye’nin En Sosyal 500 Şirketinden Biriyiz!