in

Hem Şık Hem Minimal: Lucca Koltuk

Lazzoni Lucca Sofa
Lazzoni Lucca Sofa

Sade ve minimal görüntüsüyle, yaşam alanı içerisinde hem şık hem de modern bir duruş sergileyen Lucca Koltuk, sizi en keyifli oturuma davet ediyor.

Rahatlığı, konforu ve şıklığı bünyesinde zevkle barındıran Lucca, kişiye özel üretim ile alanınıza özel tasarlanabilirken, 240’ın üzerinde ki kumaş alternatifi arasından istediğiniz kumaşı seçerek uygulanması da mümkün kılıyor. Ay Köşe oturum ile sonlandırılarak hem puflu oturum imkanı ile uzanıp günün yorgunluğu keyifle atabilirsiniz hem de puf oturumunu koltuktan ayırarak, ekstra bir oturum alanı oluşturabilirsiniz. Hareketli sırt minderleri sayesinde de, ekstra bir misafir ağırlama alanına yer verebilirsiniz. Yıllara meydan okuyan dayanıklı iç yapısı ve Lazzoni’ye özel özgün tasarımı ile Lucca, yaşam alanlarınız içerisinde zevkle konumlanacak.

Lucca Koltuğa ait tüm detaylar, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetlere http://www.lazzoni.com/tr/product/lucca-kose-uzan adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.lazzoni.com adresinden de size en yakın mağaza ile iletişime geçebilir veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hello Decor Mayıs Sayısındayız!

Beysukent Lazzoni

Beysu Konakları’nın Örnek Dairesi, Lazzoni Ürünleri İle Tasarlandı!