in

Lazzoni’den Büyük Evler İçin Luna Koltuk

Rahatlık ve konfor her ev sahibinin aradığı özelliktir. Yıllardır evlere rahatlık ve zariflik getiren Lazzoni Mobilya, Luna Koltuk ile yaşam alanlarınıza yeni değerler katıyor.

İster modern, sofistike, dinamik renk ve desenlerden hoşlanan kişilere, ister daha nostaljik ve spor havası olan oturma gruplarından hoşlanan kişilere diledikleri tarzda salon takımları üretilebilen Lazzoni Mobilya, bu sezon yine  keyifli bir yaşam alanına kavuşmanızı mümkün kılıyor.

Oturum minderinde kaz tüyü ve soft süngerin kullanıldığı Luna koltuklar, sırt minderinin özel dolgulu yapısı ile ergonomik bir konfor sunuyor. Klasik bir koltuğu modernleştiren Lazzoni, evinize uygun ölçü seçenekleri ile yaşam alanlarınızda eşsiz bir konfor ve şıklık sunuyor. Kumaş ve renk alternatifleri mevcut olan Luna’nın ayakları masif ve minder seçenekleri ise sizin seçiminize göre değişebilmektedir.

 

Ürün hakkında detaylı bilgiyi almak için luna ürünümüzü bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz. Tüm ürün, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetlerimiz için www.lazzoni.com adresinden size en yakın mağaza ile iletişime geçerek ulaşabilir veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerimizden Gelenler

Müşterilerimizden Gelenler