in

Evlere Doğallık Getiren Mermer Trendi

perlaglass yüzey
perlaglass yüzey

Evlere Doğal Bir Dokunuş: Mermer

Şehir hayatının yoğun ve stresli yaşantısı, metropol insanının doğaya yönelme isteğini kamçılar. Bu yaşantıdan biraz daha uzaklaşarak, kişisel tercihlerinize göre oluşturduğunuz yaşam alanlarınız da yapacağınız ufak ve etkili dokunuşlar ile evinize doğallığı getirebilirsiniz!

Evlerde yeni trend olan mermer ve mermer görünümlü eşyalar ile doğal, sade ve karakteristik bir hava katabilirsiniz.

Fly Masa(solda) – Hera Masa(sağda)

Mermer kireç taşının ısı ve basınca maruz kalmasıyla oluşur. Genellikle beyaz ve gri renkte olan mermer, tarihler boyunca birçok medeniyetin mimarisinde karşımıza çıkar. Bu da mermere nostaljik bir hava katar.

Hera Masa

Evinizde Zarafet, Sağlamlık ve İncelik Bir Arada!

Yemek odanızda konumlandıracağınız mermer masanın pürüzsüz formu sayesinde hem sağlam hem de göz alıcı şıklığıyla maskülen bir hava katabilirsiniz.

Sahara Noir Mermer Görünümlü Cam Yüzey

Hayatınızın mola anlarını bir fincan kahve ile taçlandırmak istediğiniz anda size eşlik edecek, huzur veren bir görüntüye sahip olan mermer bir sehpa ile kaliteli vakit geçirerek, günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Sahara Noir Mermer Görünümlü Cam Yüzey & Fly Masa

Mermeri yatak odanızda, komodin ve şifonyerler ile kullanarak da küçük detaylar ile kişisel alanınızı sıradanlıktan uzaklaştırabilirsiniz. 

Ocean Konsol

Ayrıntılarda Mermer Kullanarak Dikkat Çeken Detaylar Oluşturun!

Bütünü ortaya çıkaran ayrıntılardır. Dekorasyonunuzda küçük bir yer kaplayan fakat dikkatleri üzerine çeken bir dokunuş mutlaka hayranlık uyandıracaktır. Bu dokunuşlarınız da mermer veya mermer görünümlü parçalar kullanarak yalın ve yumuşak bir geçiş sağlayabilirsiniz.

Mermer vazolar, tabaklar, saatler ve sehpalar aynı zamanda mermer zemin kaplamaları ile yarattığınız kombinasyonlar yaşam alanınıza doğal bir sakinlik getirecektir.

Gona Orta Sehpa

Kendi Işığını Yaratır!

Mermerin açık tonlarını dekorasyonunuzda kullanarak alanınıza aydınlık verebilir ya da daha koyu renkte mermer kullanarak alana ışığı loş bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Ria Yan Sehpa
lazzoni fransa ofis

Lazzoni’den Fransa’ya Yeni Bir Ofis Projesi!

özlem süer sergi

Lazzoni’den Özlem Süer İle Dev İş Birliği!