in

Modern Chester’ın Eşsiz Uyumu…

Müşterilerimizden Burak Güneş’in İstanbul Tuzla’da bulunan evinin mobilyaları Lazzoni farkı ile tasarlandı.

Ürün seçiminden, ölçüye; teslimattan, montaja kadar Lazzoni hizmet sürecinin bütün aşamalarında İstanbul Bostancı mağazamızdan Mete Sarıkaya ile birlikte çalışan Burak Bey’in ürünlerini ise sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Evin yüksek tavanlı şık görünümüne prestij katacak Modern Chester, eşsiz yapısı ile yaşam alanının merkezine konumlandırıldı. Aynı zamanda ev içerisinde ihtişamlı duruşu ile seperatör görevi de üstlenen Modern Chester, müşterinin isteği doğrultusunda gerçek deri ile döşenerek eve en şık dokunuşu kattı.

Ev içerisinde bulunan şömineyi bir köşe olarak değerlendirmek isteyen müşterimiz için Dudi Köşe tercih edilerek, salon içerisinde rahat ve konforlu bir oturum alanı oluşturuldu. Koltuk üzerinde yer alan tarçın renginde ki deri kırlentler ise şömine taşlarının kendine has renk ve tonuyla eşleştirilmiş oldu.

Dudi için tasarlanan puflar ise, uzanıp keyifli vakit geçirmeye imkan tanırken aynı zamanda orta sehpa görevi de üstlenmektedir.

Evin arka bahçesinde yer alan manzarayı kapatmak istemeyen müşterimiz için özel olarak sırt yüksekliği alçak olan Ada Berjerler seçilmiştir. 2 Ada Berjer ve bir sehpa ile oluşturulan bu köşede, berjerin 360 derece dönebilen özel ayak yapısı sayesinde salon içerisinde sosyal bir ortam sağlanmış oldu.

Müşterimizin mevcut yemek masasına eşlik etmesi için uzun ve rahat oturum sunan Armada Sandalye tercih edildi. Yemek masasının arkasına konumlandırılan kitaplık ise, dekoratif görüntüsünün yanı sıra işlevselliği ile de dikkat çekiyor.

Yatak odasında ise hareketli başlıkları sayesinde hem uzanıp kitap okuyabilme hem de televizyon izleyebilme imkanı sunan Gema Yatak tercih edilmiştir.

Proje yöneticisi: Mete Sarıkaya – Bostancı Mağaza

Projede kullanılan ürünlerin listesi:

Dudi Koltuk, Modern Chester, Luna Koltuk, Ada Berjer, Armada Sandalye, Gema Yatak

Lazzoni’den Anadolu’ya Bilim Seferberliği!

Şıklığın ve Konforun Buluşması: Armada Sandalye