in

Şık ve Fonksiyonel: Mony Koltuk

Lazzoni Mony Sofa
Lazzoni Mony Sofa

Şıklık ve rahatlığı farklı kombinasyonlarla birleştirerek özgün tasarımları yansıtan, şaşırtıcı çok yönlülüğü ve sade zarafeti ile dikkat çeken modern ruhlu bir oturum sistemi tasarladık.

Mükemmel bir tasarım sistemine sahip olan Mony Koltuk geniş oturum alanı ile dikkat çekiyor. Sırt minderi arkaya açılarak üzerinde uzanıp keyifle dinlenebileceğiniz ya da yatak olarak da kullanabileceğiniz Mony, kolçakları her iki yana açılabilen versiyonu ile çok yönlü kullanım sağlıyor. Sonsuz özeni tasarım estetiği ile harmanlayan ürünümüzün kolçakları sehpaya dönüşebiliyor ve birbirinden keyifli oturumlar için Mony Koltuk işlevselliğine işlevsellik katıyor.

Tasarımın özlü ifadesi olan Mony Koltuk Lazzoni’ye özel sehpa ve puf ile kombine edilerek farklı parçaların birleşimi yoluyla oldukça dinamik kompozisyonlar oluşturma seçeneği ortaya koyuyor. Teknik mükemmellik ve yüksek vasıflı bir ustalığın eseri olan Mony Koltuk iskeleti metal konstrüksüyonla tamamlanmıştır. Kol ve sırt mekanizması özel olarak üretilen, sırt minderi ve oturum minderinde dansite oranı yüksek özel soft sünger kullanılan ürünümüz gofrato boyalı şık ve zarif metal ayaklarla tamamlanmıştır.

Mony Koltuk günlük kullanım alanları ve farklı kompozisyonlar sunan tasarımı ile yaşam alanlarınızın merkezinde sahne alarak, ailenizle ve dostlarınızla birbirinden keyifli zamanlar geçirebileceğiniz özgün kombinasyonlar ve huzurlu bir oturum sunuyor.

Lazzoni New York

Lazzoni New Jersey Mağazasında Tasarım Paneli!

Lazzoni Florida

Amerika’nın Florida Eyaletine Şık Ve Modern Bir Tasarım!