in

Müşterilerimizden Gelenler

Müşterilerimizden Devrim Bülbül’ün Kartal/İstanbul’da bulunan evi Lazzoni ürünleri ile tasarlandı. Ürün seçiminden, ölçüye; teslimattan, montaja kadar Lazzoni hizmet sürecinin bütün aşamalarında İstanbul Bostancı şubemizden proje yöneticisi Mete Sarıkaya ile birlikte çalışan Devrim Hanım’ın ürünlerini ise sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Biblio Koltuk

Gri ve cevizin uyumunu göz önünde bulunduran Devrim Hanım, halı seçiminde Biblio Koltuğun bir ton açık gri tonunu tercih ederek ortama hakim olan renk dengesini yakalamayı amaçlamıştır. Ayrıca hareket katmak ve grinin yalınlığını kırmak içinde ev içine yerleştirilen saksı çiçekleri ve Tv Ünitesinin hemen yanına konumlandırılan renkli soyut tablo ile de salona canlılık kazandırıldı.

Ayrıca, yemek masası üzerine yerleştirilen Tena Ayna ile de alan büyük ve ferah gösterilerek salonun açısı genişletilmiş oldu.

Paura Konsol

Tena Ayna

Proje yöneticisi

Mete Sarıkaya – Bostancı Lazzoni Mağaza

Devrim Hanım’ın ürün listesi ise:

Biblio Koltuk

Paura Konsol

Ponte Açılır Yemek Masası

Aria Sandalye

Cono Puf

Tena Ayna

Dreana Sehpa

 

Tüm ürün, kumaş, ödeme seçenekleri, indirim ve hizmetlerimiz için www.lazzoni.com adresinden size en yakın mağaza ile iletişime geçerek ulaşabilir veya 0312 847 55 33 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merci Tv Modülü

Kıvrımların Kraliçesi: Zaha Hadid

Lazzoni ABD’de En Çok Aranan Marka Oldu