in

New York’un Kalbine Şık Bir Dokunuş…

Örnek Daire Lazzoni
Örnek Daire Lazzoni

New York’un kalbine şık bir dokunuş…

Malzeme, işçilik ve tasarımın sınırlarını belirleyen Lazzoni, çağdaş tasarımlarını tüm dünyaya tanıtmaya devam ediyor. New York ve New Jersey’in merkezinde konumlanan mağazalarıyla Amerikan halkını Türk kalitesi ile tanıştırmaya devam eden Lazzoni, tasarladığı evlerle konuşulmaya devam ediyor. Manhattan’ın da bulunan 94 daireli The Addition Rezidanslarının örnek dairesi ise Lazzoni ile hayat bulurken, dairenin tüm tasarım sürecine Lazzoni Chelsea Mağazadan Ayşe Yücel eşlik etti.

Yeşili ve maviyi bünyesinde huzurla barındıran yapı, içerisinde spor salonundan oyun salonlarına, açık ve kapalı teras ve bahçe alanlarına kadar çok yönlü kullanımlara imkan tanıyor. 2 ayrı oda, 1 salon ve 1 stüdyo daire olmak üzere toplam da 3 dairenin Lazzoni dokunuşuyla buluştuğu rezidanslar, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Müşterinin tüm isteklerinin tasarım sürecimizle buluştuğu salon içerisinde bulunan televizyon izleme ve dinlenme alanı, Lazzoni’ye özel seperatörler ile yemek alanından ayrılarak salon içerisinde ekstra bir alan oluşturulmuş oldu.

Lazzoni ürün gamı içerisinde yer alan ofis sandalye ve masaları ile daire içerisinde oluşturulan çalışma odası ise, evinde huzurla işine devam etmek isteyenlere imkan tanıyor.

Projenin çizim-tasarım, ürün seçimi ve teslimatına kadar olan tüm tasarım sürecini deneyimli proje yöneticimiz Ayşe Yücel ile birlikte yürüten müşterimiz Shawn Hakimian’ın proje kapsamında tercih ettiği ürünler ise şu şekilde:

Mony Koltuk – İstanbul Yatak – Biblio Koltuk – Terra Masa – Puplion Çalışma Masası – Ocean Orta Sehpa

Proje yöneticisi: Ayşe Yücel – Lazzoni Chelsea USA Mağaza

Türkiye’nin En İyi Lifestyle Oteli Lazzoni

Lazzoni Hotel ‘’Türkiye’nin En İyi Lifestyle Oteli’’ seçildi!

modern chester koltuk

Sizin Chester’ınız Hangisi?