in

New York Tasarım Haftasına Özel Loya Berjer!

New York Tasarım Haftası
New York Tasarım Haftası

Lazzoni Mobilya Türkiye’de açtığı 11 mağazası ile yakaladığı başarının ardından, Amerika-New York pazarına girdiği 2 mağazasıyla da başarılarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Lazzoni Mobilya’nın Chelsea mağazası ise tasarımcı Beril Ateş ile New York Tasarım Haftasına özel tasarladığı Cavern Blue Armchair ile göz doldurdu.

Her yıl Amerika’nın kalbinin attığı yer olan New York Tasarım Haftası, görkemli tasarımların eşsiz dokunuşlarla buluştuğu özel günlere imzasını atıyor. Bu özel hafta boyunca yüzlerce tasarımı aynı anda inceleme fırsatı bulan Amerikalılar ise New York Tasarım Haftasına yoğun ilgi gösteriyor. Lazzoni Mobilya ise, tasarımcı Beril Ateş’in imzasını taşıdığı özel tasarım Loya Berjer’i(Cavern Blue Armchair) New York Tasarım Haftasında görücüye çıkarttı.

Beril Ateş’in özel tasarımı ve Lazzoni’nin eşsiz kalitesinin birleşiminden doğan Loya Berjer(Cavern Blue Armchair), özel kumaşı ve şık duruşu ile Lazzoni Chelsea mağazada boy gösterdi. Berjer, tasarım haftası boyunca mağazada sergilenirken, New York’dan ilk alıcısını buldu.

Lazzoni & Mahall Ankara

Mahall Ankara Projesi, Lazzoni İle Hayat Buldu!

Lazzoni Ada Armchair

Minimal Bir Tasarım: Ada Berjer