in ,

Yeşilköy’de bulunan Panorama Evleri, Lazzoni ürünleri ile dizayn edildi!

Panorama Evleri
Panorama Evleri

İstanbul’un en prestijli bölgelerinden biri olan Yeşilköy Panorama Evleri’nde bulunan lüks rezidans, Lazzoni ürünleri ile tasarlandı!

Müşterilerimizden Erol Güzelocak’ın İstanbul/Yeşilköy’de bulunan evi Lazzoni ürünleri ile hayat buldu. Ürün seçiminden, ölçüye; teslimattan, montaja varana kadar Lazzoni Tasarım Sürecinin bütün aşamalarında İstanbul Florya mağazamızdan proje yöneticimiz Özlem Çınar ile çalışıldı.

Duman Koltuk

Müşterimizin evini sade ve yalın tercih ederek, sadece renklerle ön plana çıkartmak istemesinden dolayı, Duman Koltuk için hardal tonlarında bir kumaş tercih edilmiştir. Evin ferah görünüme sahip olması için parke renginde daha açık tonlara gidilmiştir.

Duman Koltuk

Salon dışında ekstra bir oda kullanmayıp, müşterimizin günlük yaşam alanı içerisinde çocuklarıyla birlikte vakit geçirdiği alanın salon olmasından dolayı, evin tasarım ve dekorasyonunda da olabildiğince yalınlık ön planda tutuldu. Duman Koltuğun önüne konumlandırılan orta sehpa ağır ve sabit olmaması, çocuklara her an oyun alanı açabilmek için Amada Orta Sehpa tercih edildi.

Doğal mermer görünümünden hoşlanan müşterimiz için ise, Pietra Masa kullanılarak, hem mekanın zarifliğine uyum amaçlanmıştır hem de kullanışlı olması ile ön plana çıkması sağlanmıştır.

Pietra Masa

Proje Yöneticisi: Özlem Çınar – Lazzoni Florya Mağaza

Projede kullanılan ürünler:

Duman Koltuk – Amada Orta Sehpa – Cubo Puf – Pone Zigon Sehpa – Pietra Masa – Armada Sandalye – Slim Sandalye

Lazzoni Alsas Fransa

Lazzoni Fransa’nın Alsas Bölgesine İmzasını Attı!

Lazzoni Trablus

Libya’nın Başkenti Trablus’a Lazzoni Dokunuşu!