in

Piyalepaşa Konutları Lazzoni Ürünleri İle Hayat Buldu!

Piyale Paşa Konutları
Piyale Paşa Konutları

Huzur ve konforun bir araya geldiği şık rezidanslarıyla Beyoğlu’na yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanan Piyalepaşa Konutları’nın örnek dairesi ve 1+0 olan tüm konutları Lazzoni ürünleri ile tasarlandı.

İş dünyasına yakınlığı ile çalışanların gözdesi olacak Piyalepaşa Konutları’nin 1+0 dairelerinin tamamı, Lazzoni’nin fabrikasyon gücü kullanılarak özel tasarlanan ürünlerle dizayn edildi. Lazzoni Masko mağazamızdan deneyimli proje yöneticimiz Mehmet Efe Çelik ile çalışıldığı proje de kullanılan ürünler ve tüm detayları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Beyoğlu’nun gün içerisinde sürekli yoğun ve keşmekeş olan yapısının aksine, rezidans içerisinde olabildiğince dingin ve soft renkler kullanılarak, müşterinin kişisel zevklerine hitap eden keyifli ve huzurlu bir alan tasarlanmıştır.

Rezidansın küçük ve dar yapı da oluşu, tüm ürünlerin pratik ve kullanışlı olacak şekilde tasarlanmasına yol açmıştır. Tamamen fonksiyonelliğin göz önüne alındığı daire içerisinde, tv ünitesinin sol tarafı çalışma alanı olarak tasarlanırken, ünitenin sağ tarafı ise depolama alanı olarak düşünülmüştür.

Mutfak kısmı için tasarlanan yüksek tabureler sayesinde ise hem ekstra bir yemek alanına ihtiyaç duyulmamıştır hem de kolay kullanımı ile oturma alanına rahatlıkla entegre edilerek alandan tasarruf sağlanmıştır.

Depolama alanının az olması ve dairenin küçük oluşu, özel tasarım ile koltuk kenarlarında ekstra depolama alanları oluşturulmasına neden olmuştur.

Pratik bir düşüncenin yansıması olan orta sehpa ise, iç içe geçen 2 ayrı sehpanın birleşiminden oluşmaktadır. Bu sayede hem alandan tasarruf edildi hem de içerisinde yer alan 2 sehpanın gövdesinden ayrılmasıyla müşterinin 3 ayrı sehpa elde etmesi sağlanmış oldu.

Lazzoni farkı ve kalitesi ile özel olarak tasarlanan koltuk ise sırt kısmında yer alan mekanizmanın koltuk üzerine kapatılması ile, çift kişilik yatak olabilmektedir. Bu sayede 1+0 olan daire, hem salon hem de yatak odasına kolayca dönüştürülebilmektedir.

kripto para ile ilk defa mobilya alışverişi

Kripto Para İle Türkiye’nin İlk Mobilya Alışverişi Yapıldı!

KDV indirimi Lazzoni

KDV İndirimi Tüm Lazzoni Mağazalarında!