in

Relax Berjer Lazzoni Mağazalarında!

İç mekan yaşam alanı tasarımında şıklığı ve rahatlığı ile ön planda olan dinlenme koltuklarını rakipsiz konfora sahip bir oturma sistemi ile yenilendi.

Klasik modern mükemmeliyetçiliğini çağrıştıran görünümüyle olduğu kadar rahatlığı ile de göze çarpan Relax Berjer, estetik tasarımının yanı sıra vücuda tam uyumlu ergonomik yapısı sayesinde farklı bir konfor deneyimi yaşatıyor. Geniş oturum alanı, ergonomik tasarımı, döner yapısı ve zarif gofrato ayakları ile bir bütünlük oluşturan ürün farklı renk seçenekleriyle bireysel zevklerin izini sürüyor. Relax Berjer birbirinden özel kumaş ya da deri alternatifleri ve estetik yapısı sayesinde yaşam alanlarınızda bambaşka bir hava estiriyor. Rahatlamayı teşvik eden ruhsal bir yansıma olan Relax Berjer, evde ya da ofisinizde keyifli kullanım alanları sunuyor.

Kendi etrafında dönebilen ve ergonomik yapısı ile bel desteği mevcut olan ürünün kuş tüyü soft süngerine başınızı yasladığınızda günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz. Özel sırt kırlenti ile bambaşka bir konfor deneyimi yaşatan, rahatlığınız için en ince detayların düşünüldüğü Relax Berjer dinlenme alanlarınızın merkezinde sahne alıyor. Eve geldiğinizde sizi rahatlık ve konforu ile kucaklayan ürün adeta saf bir rahatlama hissi uyandırıyor. Üzerinde uzanıp dinlenebileceğiniz, kahvenizi yudumlayarak günün yorgunluğunu atabileceğiniz veya keyifle televizyon seyredebileceğiniz bu dinlenme koltukları size huzurlu ve keyifli bir oturum sunuyor.

Tüm ürün, kumaş, ödeme seçenekleri ve hizmetlerimiz için www.lazzoni.com adresinden size en yakın mağaza ile iletişime geçerek ulaşabilir veya 0534 350 08 18 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Müşterilerimizden Gelenler

Müşterilerimizden Gelenler