in

Sait Paşa Yalısı’na Lazzoni’den Özel Bir Dokunuş!

Sait Paşa Yalısı
Sait Paşa Yalısı

İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Sarıyer’de bulunan Sait Paşa Yalısı’nın örnek dairesi, projeye özel tasarlanan Lazzoni ürünleri ile dizayn edildi!

Deneyimli Proje Yöneticimiz Yaşar Arslan tarafından tasarlanan proje de kullanılan tüm ürünler ise Lazzoni’nin fabrikasyon gücü kullanılarak özel tasarlanarak dizayn edildi.

Aslına sadık kalınarak restore edilen yalının tarihi dokusuna uygun olarak perde, halı, aydınlatma ve mobilyalar ile kumaşların renk seçimlerinde, yalının tarihi dokusu ile günümüz modern tarzının birleşiminin ortaya çıkartılması hedeflenmiştir.

Berjerler de tercih edilen ön ayakların tekerlekli yapısı ile, kolayca şekil alabilmesi ve alana hakim olması amaçlanmıştır.

Çalışma masasına eşlik eden Princess Sandalye şık bir duruş sergilerken, masanın çekmecelerine özenle işlenen yün el dokumaları ve gerçek deri detayları ise ürünü zenginleştirilmiştir.

Proje de kullanılan yatak, koltuk, berjerler, çalışma masası, sandalyeler ve daha birçok özel tasarım ürün, Lazzoni’nin kaliteli işçiliği ile buluşarak Sait Paşa Yalısını günümüze uyarlayarak modernize etmiştir. .

 

Lazzoni Skyland Yılbaşı

Lazzoni Skyland’de Yılbaşı Kutlaması!

Lazzoni Alsas Fransa

Lazzoni Fransa’nın Alsas Bölgesine İmzasını Attı!