in

Seba Flats Örnek Daire, Lazzoni Ürünleri İle Buluştu!

lazzoni sebaflats
lazzoni sebaflats

Sakura Mimarlık ile ortaklaşa düzenlenen Seba Flats örnek dairesi, Lazzoni ürünleri ile tasarlandı!

‘Şehir Hiç Bu Kadar Sizin Olmamıştı!’ sloganıyla yola çıkarak 7500 metrekare alana kurulan Seba Flats’ın tüm tasarım süreci Lazzoni Görsel Tasarım Uzmanı Ayça Boran tarafından yürütülerek, keyifli bir yaşam alanı oluşturmak amaçlanmıştır.

Genel yaşam alanı ‘az çoktur’ ilkesi göz önüne alınarak tasarlanan örnek dairenin tamamında modern-şık dokunuşlar hakimdir. Salon da kullanılan Ada Koltukların kumaşlarının rengi, Contro Berjer’de birleştirilerek alan içerisinde görsel bir uyum yakalamak amaçlanmıştır.

Asma tavanı sayesinde yüksek, ferah ve geniş bir alana sahip olan salon içerisinde koyu renklerle kontrast yaratılmıştır. Koltuk kumaşlarının ise günlük kullanıma uygun olması amaçlanmıştır.

Mutfakta ise Pietra Mermer Masa ve Slim Sandalye kullanılarak, hem mutfağın şık yapısıyla hem de salonun modern duruşuyla uyum içerisinde olması sağlanmıştır.

Yatak odasının dikdörtgen yapısı, mekan içerisinde geometrik yapılı başlığı olan Diamond Yatak tercih edilmesine sebep olmuştur.

Aynı zamanda Diamond Yatak, komodinler, makyaj masası ve ayna renkleri ile zıtlık yaratılarak açık-koyu renk kullanımına gidilmiştir.

Görsel Düzenleme Uzmanı: Ayça Boran – Lazzoni İstanbul/Modoko Mağaza

Proje de Kullanılan Ürünler,

Ada Koltuk – Ada Chester – Contro Berjer – Amada Orta Sehpa – Pietra Mermer Masa – Slim Sandalye – Stone Tv Ünitesi – Diamond Yatak –  Obez Komodin – Ciana Şifonyer

 

lazzoni kosova mağaza

Lazzoni Yeni Mağazasıyla Balkanların İncisi Kosova’da!

lazzoni madison mağaza

Lazzoni New York’da Şampiyonlar Liginde!