in

Sizin Chester’ınız Hangisi?

modern chester koltuk
modern chester koltuk

Yaklaşık 400 seneye uzanan köklü ve özel geçmişiyle Chester koltuk modelleri, günümüzde hala dekorasyonun önemli bir parçası olmayı başarıyor.

Modern, retro ve geleneksel dekorasyonda kullanılabilen Chester’ı, farklı kullanım alanları ile  çalışma odalarında, salonlarda, ofislerde ya da bekleme salonlarında tercih etmeniz mümkün.

Deri, nubuk ve kadife kumaş seçenekleriyle country, modern, vintage gibi pek çok stil yaratabilir, tek başına kullanabileceğiniz gibi farklı kombinler oluşturabilirsiniz.

Kapitoneleri el işçiliğinin muazzam bir örneği olurken, zarif ve rafine beğenilere hitap eden Chestar koltuklar ile dekorasyonunuza derinlik katabilirsiniz.

Chester kavramına yeni bir boyut getiren sırt dilimli modeller ile eskimeyen ve modern bir hava yakalayabilirsiniz.
Kendine özgü tasarımı ve tarihin izlerini taşıyarak geçmişten günümüze evrilen Chester koltuklarla şık bir atmosfer yaratırken, rahat ve konforlu yapısıyla misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz.

Chester’ınızı berjer, ahşap mobilyalar ya da puflarla tamamlayarak stil sahibi mekanlar oluşturabilir, yaşam alanlarınızda benzersiz bir hava estirebilirsiniz.

Örnek Daire Lazzoni

New York’un Kalbine Şık Bir Dokunuş…

Örnek Daire Lazzoni

Duru Beytepe Konutlarının Yeni Örnek Dairesi, Lazzoni İle Buluştu!