in

Su Kent Konutları’nın Örnek Dairesi, Lazzoni İle Tasarlandı!

Ankara’nın en özel bölgesi Çayyolu’nda yükselen değeri ile Su Kent Konutları’nın örnek dairesi Lazzoni ürünleri ile baştan tasarlandı.

Ayrıcalıklı konumu ve özgün tasarımı ile Ankara’nın en önemli bölgelerinden birisi olan Çayyolu’nda, bireysel zevklere hitap eden daireleri ile Su Kent Konutları yükselmeye başladı. Bu özel dairenin örnek dairesi ise, Lazzoni’nin şık ve fonksiyonel ürünleri kullanılarak tasarlandı.

lazzoni koltuk

Lazzoni’nin ürün seçimi, ölçü, teslimat ve montaja varana kadar tüm tasarım süreçlerinde Ankara Kentpark mağazamızdan Tuğba Kocaman ile çalışıldığı proje de kullanılan ürünler ve tüm detayları ise sayfamızda inceleyebilirsiniz.

lazzoni masa

Proje yöneticisi: Tuğba Kocaman – Lazzoni Ankara/Kentpark Mağaza

Ürün listesi ise:

Dudi Koltuk, Marman Tv Ünitesi, Amber Orta Sehpa, Harem Koltuk, Alone Berjer, Cubo Puf, Honey Yatak, Tuta Yatak, Terra Masa, Raena Masa

lazzoni

Hem estetik hem işlevsel hem de konfordan ödün vermeyen tasarımı ile Dudi koltuk salonda L köşe olarak düşünülmüş olup, Dudi koltuğa Marman tv ünitesi ile Amber Orta Sehpa, Raena Masa ve Aria sandalye eşlik etti.

lazzoni

Keyifli oturumun en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Kış Bahçesi’nde kullanılan Harem Koltuğun kendine has geniş oturumu ve bol yastık kullanımı ile rahatlık en son aşamasına kadar düşünülmüş oldu. Ayrıca Harem Koltukta kullanılan kumaş ile de daha spor bir hava yakalanması amaçlanmıştır.

 

 

 

Lazzoni Hotel’de Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri!

Rakipsiz Şıklık: Lena Modüler Koltuk