in

Üç Yeni Ürün, Üç Ayrı Keyif!

Lazzoni Laze
Lazzoni Laze

Lazzoni Yeni Tasarladığı Ürünlerle, 3 Ayrı Oturum Keyfini Birlikte Sunuyor…

Laze

Lazzoni’ye özel hareketli sırt mekanizması ile farklı oturum seçeneklerini olanaklı kılarken Laze, işlevselliğin en şık hali olarak dikkat çekiyor.

Birbirinden keyifli oturumları bünyesinde barındıran Laze, geniş oturum alanı ve hareketli sırt yapısı ile yatak olabilme özelliğine de sahip.

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Cassel


Avrupa’nın masalsı şehri Kassel’den ilham alınarak tasarlanan Cassel koltuk geçmişin izlerini günümüze taşırken, kolçaklarında el işçiliğinin muazzam detaylarını barındırıyor.

Rahat oturum sunan özelliği, relax oturumu mümkün kılan sistemi ve oturum minderinin hareketli olmasından dolayı yatak olma özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

 

Detaylı bilgi için tıklayın.

Letto

Modern hatları ile sportif ve dinamik bir tavır sergileyen Letto’nun zamansız tasarımı ile yaşam alanlarınızı eşsizleştirebilirsiniz.


Ürüne özel arkaya doğru açılabilen sırt mekanizması ve yana doğru açılan hareketli kolçakları ile geniş bir oturum alanı elde edebilirsiniz.

Konforlu ve şık bir yatağa dönüşebilmesi ile de adının hakkını veren Letto ile misafirlerinize ergonomik bir konfor deneyimi sunabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Emaar Residence

Emaar Residence’da Bulunan Lüks Daire, Lazzoni İle Tasarlandı!

kripto para ile ilk defa mobilya alışverişi

Kripto Para İle Türkiye’nin İlk Mobilya Alışverişi Yapıldı!