in

Umman’da Bulunan Lüks Proje Lazzoni İle Tasarlandı!

lazzoni umman
lazzoni umman

Arap Yarımadası’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan körfez ülkesi Umman’ın başkenti Maskat’ta bulunan Alfardan Mixed Use Projesi Lazzoni ürünleri ile tasarlandı!

Şehrin en işlek caddesi olan Sultan Qaboos üzerinde bulunan lüks ve elit bir proje olan bu yapı, hem rezidanslara ev sahipliği yapıyor hem de alt katında bulunan Alfardan Motors başta olmak üzere birçok lüks markayı da bünyesinde barındırıyor. 930 m2 alana kurulu olan bu yapı içerisinde bulunan 180 lüks dairenin tamamı ve ortak yaşam alanları ise Lazzoni ürünleri kullanılarak dizayn edildi.

 

 

Alandan tasarruf sağlanması için özel olarak tasarlanan tekli yataklar, aralarda bulunan komodinlerin çıkartılarak yatakların birleştirilmesiyle, tekli(king) yatak haline dönüşmesi amaçlanmıştır.

Yatak Odasında kullanılan şifonyer ise, üzerine yerleştirilen ayna ile makyaj ünitesi görevi de üstlenirken, sağ tarafa doğru uzayan parçası sayesinde de çalışma grubu olarak da kullanılabilmektedir. Lazzoni’nin fabrikasyon gücü kullanılarak özel tasarlanan bu üründe, fonksiyonellik ön planda tutulmuştur.

Proje Yöneticisi: Yaşar Arslan – Lazzoni 

                            Yaşar Arslan – Umman Alfardan Mixed Use Projesi

 

lazzoni katalog

Lazzoni 2019 Ürün Kataloğu Yayımlandı!

lazzoni satış sonrası hizmetler

Lazzoni Satış Sonrası Hizmetler | Altan Aydın