in

Up-Town İncek Konutları Lazzoni ile Buluştu!

Up Town İncek
Up Town İncek

Ankara’nın değişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, yaşam alanları içerisinde yeni bir kent kültürü oluşturma vaadiyle yola çıkan Up-Town İncek Konutları’nda bulunan lüks rezidans, Lazzoni ürünleri ile hayat buldu!

Met Koltuk – Gravid Orta Sehpa

Lazzoni Kentpark Mağazamızdan deneyimli proje yöneticimiz Nurten Tamtabak ile çalışılan projenin tüm tasarım sürecinde, müşterimizin kişisel zevkleri göz önüne alınarak keyifli bir yaşam alanı oluşturmak amaçlanmıştır.

Müşterimizin yalnız yaşaması ve salon dışında ekstra bir yaşam alanının olmaması, ürünlerde ve kumaşlarda gündelik tarzda kullanılabilecek, fonksiyonel, kullanımı rahat ve modern bir tarza yönelmemize sebep olmuştur.

Evin genel renk tonlarına hakim olan antrasit ve koyu mavi tonlarına rahatlıkla uyum sağlayabilmesi için perdeler de yine bu tonlarda tercih edilmiştir.

Hexa Yatak

Hexa Yatak‘da bulunan 3 dereceli okuma ışıkları ise, müşterimizin bu yatağı tercih etmesinde ki en önemli sebep olmuştur. Met Koltuk için tercih edilen antrasit tonu, yatağın bazasında da devam ettirilmiş, yatak başlığının çevresinde ise koyu mavi tonlarına gidilerek, daha şık ve modern bir tarza yaklaşılmıştır.

Proje Yöneticisi: Nurten Tamtabak – Lazzoni Kentpark Mağaza

Projede kullanılan ürünler:

Met Koltuk – Hexa Yatak – Relax Berjer- Gravid Orta Sehpa – Stone Tv  Ünitesi – 

Lazzoni Trablus

Libya’nın Başkenti Trablus’a Lazzoni Dokunuşu!

Lazzoni’den Yeni Bir Tasarım; Mix Koltuk!